Zasadnutie rodičovskej rady

Pozývame členov rodičovskej rady SRRZ-RZ pri Materskej škole na Vsetínskej ul. č.36 v Starej Ľubovni na zasadnutie.Kedy: 9.10.2012 o 15,15 hodine Kde: MŠ VsetínskaÚčasť všetkých členov rodičovskej rady SRRZ-RZ je nutná.

Triedny aktív

Pozývame všetkých rodičov na triedny aktív.Kedy: 9.10.2012 0 16,00 hodineKde: v triede hruštičiek, čerešničiek, jahôdok, banánikov, citrónikov v MŠ na Vsetínskej ul.č.36Kde: v triede hrozienok a maliniek na Komenského ul….

Pyšná princezna

Tešíme sa na bábkové divadlo pod názvom ‚Pyšná princezna‘. Kedy – 23.10.2012 o 9,00hodine, II. vystúpenie o 10,00 hodine Kde – MŠ Vsetínska Vstupné – 1 €