Voľné pracovné miesta

Voľné pracovné miesto: učiteľka MŠ

Podmienky: viď výzva

Výberové konanie – výzva

Súhlas so SOÚ_uchádzači (životopisy)

máj 2018

Vyhlásenie výberového konania MŠ Vsetínska

jún 2017

voľné pracovné miesto – vedúca školskej jedálne

Výberové konanie ŠJ

október 2016

Materská škola, Vsetínska 36, 064 01 Stará Ľubovňa

V zmysle § 4 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

vyhlasujeme pracovné miesto učiteľ/ka MŠ – na zastupovanie počas RD s predpokladaným nástupom od 11. 01. 2017

Kvalifikačné predpoklady:

• odborná a pedagogická spôsobilosť pre daný druh a typ školy v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky:

• bezúhonnosť,
  • znalosť príslušnej legislatívy,
  • osobné a morálne predpoklady,
  • komunikatívnosť,
  • flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Požadované doklady:

• výpis z registra trestov (nie starší ako tri mesiace) – predloží iba úspešný uchádzač,
  • kópie dokladov o vzdelaní – úspešný uchádzač predloží po výberovom konaní overené kópie dokladov o vzdelaní,
  • profesijný životopis,
  • potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti pedagogického zamestnanca – predloží iba úspešný uchádzač,
  • písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania (podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov).

Termín výberového konania: 21. 11. 2016, o 800 hod. v Materskej škole, Vsetínska 36, Stará Ľubovňa (pozvánky nebudú posielané, výberového konania sa môže zúčastniť každý kto spĺňa požadované kritéria a pošle v termíne doklady).

Požadované doklady do výberového konania zasielajte na adresu: Materská škola, Vsetínska 36, Stará Ľubovňa do 16. 11. 2016.

jún 2016

Miesto kurič – údržbár – šofér na zastupovanie počas dlhodobej PN. Bližšie info t.č. 0911 671123 alebo priamo v MŠ.

máj 2016

Výberové konanie MŠ Vsetínska – ekonóm

15.6.2016 o 9,00 výberové konanie – MŠ Vsetínska Stará Ľubovňa – pre všetkých, ktorí doručili potrebné doklady

jún 2015

vyhlasujeme voľné pracovné miesto učiteľky MŠ s predpokladaným nástupom od 01. 09. 2015

Kvalifikačné predpoklady:

Ďalšie požiadavky:

• bezúhonnosť,
  • znalosť príslušnej legislatívy,
  • osobné a morálne predpoklady,
  • komunikatívnosť,
  • flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Požadované doklady:

• výpis z registra trestov (nie starší ako tri mesiace),
  • overené kópie dokladov o vzdelaní,
  • profesijný životopis,
  • potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti pedagogického zamestnanca,

Prihlášky do výberového konania zasielajte na adresu: Materská škola, Vsetínska 36, Stará Ľubovňa do 17.7.2015.

Termín výberového konania: 23.7.2015,  o 800 hod. v Materskej škole, Vsetínska 36, Stará Ľubovňa

Stará Ľubovňa, 25.06.2015