Čarovné Vianoce

Zajtra deti čosi bude, zajtra bude veľký deň! Zvony zvonia, hudba hudie, všetka radosť príde sem. Pozývame aj Vás všetkých na našu vianočnú besiedku, kde spolu pookrejeme pri speve vianočných…

Návšteva zubnej lektorky

„Šuchy sem, šuchy tam, zúbky svoje krásne umývam “ – rozprávali Hruštičky pri návšteve zubnej lektorky.

Hry s legom

Pri hre s legom sa Hruštičky učili zábavnou formou pracovať v tíme.

Voľné pracovné miesta

máj 2019

Voľné pracovné miesto: učiteľka MŠ

Podmienky: viď výzva

Výberové konanie – výzva

Súhlas so SOÚ_uchádzači (životopisy)

máj 2018

Vyhlásenie výberového konania MŠ Vsetínska

jún 2017

voľné pracovné miesto – vedúca školskej jedálne

Výberové konanie ŠJ

október 2016

Materská škola, Vsetínska 36, 064 01 Stará Ľubovňa

V zmysle § 4 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

vyhlasujeme pracovné miesto učiteľ/ka MŠ – na zastupovanie počas RD s predpokladaným nástupom od 11. 01. 2017

Kvalifikačné predpoklady:

• odborná a pedagogická spôsobilosť pre daný druh a typ školy v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky:

• bezúhonnosť,
  • znalosť príslušnej legislatívy,
  • osobné a morálne predpoklady,
  • komunikatívnosť,
  • flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Požadované doklady:

• výpis z registra trestov (nie starší ako tri mesiace) – predloží iba úspešný uchádzač,
  • kópie dokladov o vzdelaní – úspešný uchádzač predloží po výberovom konaní overené kópie dokladov o vzdelaní,
  • profesijný životopis,
  • potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti pedagogického zamestnanca – predloží iba úspešný uchádzač,
  • písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania (podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov).

Termín výberového konania: 21. 11. 2016, o 800 hod. v Materskej škole, Vsetínska 36, Stará Ľubovňa (pozvánky nebudú posielané, výberového konania sa môže zúčastniť každý kto spĺňa požadované kritéria a pošle v termíne doklady).

Požadované doklady do výberového konania zasielajte na adresu: Materská škola, Vsetínska 36, Stará Ľubovňa do 16. 11. 2016.

jún 2016

Miesto kurič – údržbár – šofér na zastupovanie počas dlhodobej PN. Bližšie info t.č. 0911 671123 alebo priamo v MŠ.

máj 2016

Výberové konanie MŠ Vsetínska – ekonóm

15.6.2016 o 9,00 výberové konanie – MŠ Vsetínska Stará Ľubovňa – pre všetkých, ktorí doručili potrebné doklady

jún 2015

vyhlasujeme voľné pracovné miesto učiteľky MŠ s predpokladaným nástupom od 01. 09. 2015

Kvalifikačné predpoklady:

Ďalšie požiadavky:

• bezúhonnosť,
  • znalosť príslušnej legislatívy,
  • osobné a morálne predpoklady,
  • komunikatívnosť,
  • flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Požadované doklady:

• výpis z registra trestov (nie starší ako tri mesiace),
  • overené kópie dokladov o vzdelaní,
  • profesijný životopis,
  • potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti pedagogického zamestnanca,

Prihlášky do výberového konania zasielajte na adresu: Materská škola, Vsetínska 36, Stará Ľubovňa do 17.7.2015.

Termín výberového konania: 23.7.2015,  o 800 hod. v Materskej škole, Vsetínska 36, Stará Ľubovňa

Stará Ľubovňa, 25.06.2015