Spoločné chvíle nad knihou

V hruštičkovej triede je plno kníh, pozrieme si niekoľko z nich. Popremýšľame chvíľočku, zahráme a nakreslíme si rozprávočku.

Malí recitátori

Na Vsetínskej detičky prednášajú básničky. Jazýčky ich poslúchajú, keď básničky recitujú. Dňa : 28. 03. 2019 sa uskutočnil II. ročník v prednese poézie a prózy: Vsetínskej veršíky.

Rozprávkové popoludnie u banánikov

Kde bolo tam bolo… Za siedmimi horami… Deti z bananikovej triedy sa vybrali do rozprávkového sveta a s  radosťou počúvali rozprávky, ktoré im prišla prečítať babička.

Kniha naša kamarátka

Návšteva kníhkupectva a knižnice nebola pre deti novinkou. So záujmom počúvali príbeh o knihách a reagovali na otázky. Deti z triedy Maliniek a Hrozienok sa zahrali na malých ilustrátorov a…

„Vy rozhodujete, my pomáhame“

Vsetínska naša milá znova sa nám vynovila.

Každé dieťa chce mať peknú škôlku, v nej sa učiť, hrať“, týmto citátom sa orientuje kolektív našej materskej školy. Realizáciou projektu „Vy rozhodujete, my pomáhame“pod vedením p. uč. Mgr. Danky Chlebákovej  a s pomocou vedenia školy a celého kolektívu zamestnancov sme získali grant v hodnote 1 300€.

Využili sme ho na obnovu exteriéru školského dvora s oddychovými a relaxačnými prírodnými kútikmi. Projekt bol vyhlásený Tescom, jedným z nákupných centier v našom meste. Veľké poďakovanie patrí všetkým rodičom, ktorí si našli čas a zapojili sa do realizácie projektu. (viď. fotodokumentácia v galérii) –  http://www.msvsetinska.sk/galerie/projekt-tesco-2