Svetový deň prvej pomoci /8.september/

Zážitkovým učením a priamym pozorovaním práce záchranára deti z MŠ Komenského poznávali základy podania prvej pomoci, správania sa v role zraneného, ale aj aj toho, ktorý prvú pomoc podáva, ako…

„Vy rozhodujete, my pomáhame“

Vsetínska naša milá znova sa nám vynovila.

Každé dieťa chce mať peknú škôlku, v nej sa učiť, hrať“, týmto citátom sa orientuje kolektív našej materskej školy. Realizáciou projektu „Vy rozhodujete, my pomáhame“pod vedením p. uč. Mgr. Danky Chlebákovej  a s pomocou vedenia školy a celého kolektívu zamestnancov sme získali grant v hodnote 1 300€.

Využili sme ho na obnovu exteriéru školského dvora s oddychovými a relaxačnými prírodnými kútikmi. Projekt bol vyhlásený Tescom, jedným z nákupných centier v našom meste. Veľké poďakovanie patrí všetkým rodičom, ktorí si našli čas a zapojili sa do realizácie projektu. (viď. fotodokumentácia v galérii) –  http://www.msvsetinska.sk/galerie/projekt-tesco-2