Rozlúčka Hruštičiek so škôlkou

Hruštičky vedia, že raz v jeseni, sa všetko premení. A budú stáť v školskej predsieni už ako žiačka, žiak. A preto sa lúčili s našou MŠ.

Rozlúčka predškolákov

Slovami detí : Lúčime sa hračky známe, už odtiaľto odchádzame, lebo veľká škola čaká, na každého predškoláka!

Naša práca na doma 2

Aj tento týždeň sme pre našich zvedavých ovocníčkov vytvorili veľa užitočných pomôcok k výučbe a veľmi sa tešíme na čas, keď ich spoločne využijeme!

Naša práca na doma

Takto vyzerajú prvé výsledky našej práce na doma. Tvoríme pomôcky, vytvárame metodické listy, študujeme odbornú literatúru … Vaše pani učiteľky, ktoré na Vás stále myslia …

„Vy rozhodujete, my pomáhame“

Vsetínska naša milá znova sa nám vynovila.

Každé dieťa chce mať peknú škôlku, v nej sa učiť, hrať“, týmto citátom sa orientuje kolektív našej materskej školy. Realizáciou projektu „Vy rozhodujete, my pomáhame“pod vedením p. uč. Mgr. Danky Chlebákovej  a s pomocou vedenia školy a celého kolektívu zamestnancov sme získali grant v hodnote 1 300€.

Využili sme ho na obnovu exteriéru školského dvora s oddychovými a relaxačnými prírodnými kútikmi. Projekt bol vyhlásený Tescom, jedným z nákupných centier v našom meste. Veľké poďakovanie patrí všetkým rodičom, ktorí si našli čas a zapojili sa do realizácie projektu. (viď. fotodokumentácia v galérii) –  http://www.msvsetinska.sk/galerie/projekt-tesco-2