Spoločné chvíle nad knihou

V hruštičkovej triede je plno kníh, pozrieme si niekoľko z nich. Popremýšľame chvíľočku, zahráme a nakreslíme si rozprávočku.

Malí recitátori

Na Vsetínskej detičky prednášajú básničky. Jazýčky ich poslúchajú, keď básničky recitujú. Dňa : 28. 03. 2019 sa uskutočnil II. ročník v prednese poézie a prózy: Vsetínskej veršíky.

Rozprávkové popoludnie u banánikov

Kde bolo tam bolo… Za siedmimi horami… Deti z bananikovej triedy sa vybrali do rozprávkového sveta a s  radosťou počúvali rozprávky, ktoré im prišla prečítať babička.

Kniha naša kamarátka

Návšteva kníhkupectva a knižnice nebola pre deti novinkou. So záujmom počúvali príbeh o knihách a reagovali na otázky. Deti z triedy Maliniek a Hrozienok sa zahrali na malých ilustrátorov a…

Týždeň detskej radosti

Milí rodičia blíži sa krásny deň pre všetky deti MDD a preto sa v MŠ na ulici Komenského chystajú na celý týždeň zaujímavé aktivity pre naše deti:

Pondelok: 28.5.2018
– Dopoludnie s policajtmi v MŠ

Utorok: 29.5.2018
– Návšteva divadelného predstavenia “ Z rozprávky do rozprávky“(triedy- Hrozienka a Malinky)
– Najkrajší Hrad z piesku(Čučoriedky)

Streda:30.5.2018
– Výlet do Nestville parku(všetky triedy)

Štvrtok: 31.5.2018
– Deň na kolesách

Piatok: 1.6.2018
MDD – Prechádzka rozprávkovou krajinou- zábavné hry a súťaže.
Materská škola Vsetínska 36, 064 01 Stará Ľubovňa, alokované triedy Komenského 8