Týždeň detskej radosti

Milí rodičia blíži sa krásny deň pre všetky deti MDD a preto sa v MŠ na ulici Komenského chystajú na celý týždeň zaujímavé aktivity pre naše deti:

Pondelok: 28.5.2018
– Dopoludnie s policajtmi v MŠ

Utorok: 29.5.2018
– Návšteva divadelného predstavenia “ Z rozprávky do rozprávky“(triedy- Hrozienka a Malinky)
– Najkrajší Hrad z piesku(Čučoriedky)

Streda:30.5.2018
– Výlet do Nestville parku(všetky triedy)

Štvrtok: 31.5.2018
– Deň na kolesách

Piatok: 1.6.2018
MDD – Prechádzka rozprávkovou krajinou- zábavné hry a súťaže.
Materská škola Vsetínska 36, 064 01 Stará Ľubovňa, alokované triedy Komenského 8