Farebný týždeň u Jahôdok

Papier je bielučký, farebné sú farbičky. Žltou kreslím hrušku, modrou zas slivku. Červené sú jabĺčka, zelená je trávička .

Návšteva Ľubovnianskej knižnice

Ďakujeme pracovníkom Ľubovnianskej knižnice za príjemne strávené dopoludnie a pekné divadielko s názvom: „Rozprávka o dopravných značkách“.

Jeseň v lese

Lístok lístku hovorí, prišla jeseň do hory. Čerešničky zbierajú šišky, šípky, trnky, huby, oriešky, budú plné komôrky.

Malí cukrári

Z kuchyne sa vôňa šíri, už vydržať nemám sily. Počkaj hladoš ešte trošku, jablkový koláčik príde za chvíľočku.

Na vychádzke v meste

Deti z jabĺčkovej triedy prežili krásne slnečné dopoludnie v meste. Navštívili aj kníhkupectvo Kulturmarket Katarína, kde sa im veľmi páčilo a dozvedeli sa veľa zaujímavostí o knihách. Výtvarné práce žiakov ZUŠ obdivovali v mestskej Galérii. Nakoniec si vychutnali sladké osvieženie pod korunou stromu.