Spoločné chvíle nad knihou

V hruštičkovej triede je plno kníh, pozrieme si niekoľko z nich. Popremýšľame chvíľočku, zahráme a nakreslíme si rozprávočku.

Malí recitátori

Na Vsetínskej detičky prednášajú básničky. Jazýčky ich poslúchajú, keď básničky recitujú. Dňa : 28. 03. 2019 sa uskutočnil II. ročník v prednese poézie a prózy: Vsetínskej veršíky.

Rozprávkové popoludnie u banánikov

Kde bolo tam bolo… Za siedmimi horami… Deti z bananikovej triedy sa vybrali do rozprávkového sveta a s  radosťou počúvali rozprávky, ktoré im prišla prečítať babička.

Kniha naša kamarátka

Návšteva kníhkupectva a knižnice nebola pre deti novinkou. So záujmom počúvali príbeh o knihách a reagovali na otázky. Deti z triedy Maliniek a Hrozienok sa zahrali na malých ilustrátorov a…

Fidlibum v materskej škole

Rozhlas a televízia Slovenska v Materskej škole na Vsetínskej ul. v Starej Ľubovni

Dňa 18.9.2018 sa v Materskej škole na Vsetínskej ulici v Starej Ľubovni uskutočnilo
natáčanie zábavno-vzdelávacej relácie pre najmenších zvedavcov „Fidlibum“
Deti mali možnosť prezentovať svoje poznatky o Ľubovnianskom hrade. S hlavnými
postavami relácie tvorili mince a v ankete prezlečené v kostýmoch princezien, kráľov
odpovedali na ich otázky.
Vysielanie relácie Fidlibum si môžete pozrieť 3.11.2018