Rozlúčka Hruštičiek so škôlkou

Hruštičky vedia, že raz v jeseni, sa všetko premení. A budú stáť v školskej predsieni už ako žiačka, žiak. A preto sa lúčili s našou MŠ.

Rozlúčka predškolákov

Slovami detí : Lúčime sa hračky známe, už odtiaľto odchádzame, lebo veľká škola čaká, na každého predškoláka!

Naša práca na doma 2

Aj tento týždeň sme pre našich zvedavých ovocníčkov vytvorili veľa užitočných pomôcok k výučbe a veľmi sa tešíme na čas, keď ich spoločne využijeme!

Naša práca na doma

Takto vyzerajú prvé výsledky našej práce na doma. Tvoríme pomôcky, vytvárame metodické listy, študujeme odbornú literatúru … Vaše pani učiteľky, ktoré na Vás stále myslia …

Čerešničky v Haligovciach

Za účasti rodičov  pri príležitosti blížiacemu sa „Dňu otcov“  deti z Čerešničkovej triedy uskutočnili  športové odpoludnie na gazdovskom dvore v Haligovciach pod názvom „Guľášovka“. V príjemnom prostredí všetci zúčastnení zažili veľa hier a zábavy, na ktoré im ostanú len pekné spomienky.