Farebný týždeň u Jahôdok

Papier je bielučký, farebné sú farbičky. Žltou kreslím hrušku, modrou zas slivku. Červené sú jabĺčka, zelená je trávička .

Návšteva Ľubovnianskej knižnice

Ďakujeme pracovníkom Ľubovnianskej knižnice za príjemne strávené dopoludnie a pekné divadielko s názvom: „Rozprávka o dopravných značkách“.

Jeseň v lese

Lístok lístku hovorí, prišla jeseň do hory. Čerešničky zbierajú šišky, šípky, trnky, huby, oriešky, budú plné komôrky.

Malí cukrári

Z kuchyne sa vôňa šíri, už vydržať nemám sily. Počkaj hladoš ešte trošku, jablkový koláčik príde za chvíľočku.

Babičke a dedkovi

Mesiac úcty k starším je časom, kedy si možno viac ako inokedy uvedomujeme, že aj my raz budeme starší. Nuž teda skúsme uvažovať nad touto pravdou, že: “ Aký veľký ten groš si požičiame, taký veľký sa nám vráti.“
Preto naša drahá babička a náš dedko,
milí ste nám nado všetko,
keď k nám prídete na návštevu,
veselo je nám všetkým, veru.
My, deti Vás máme radi,
budte s nami dlho a zdraví.
Tohto roku ste nemohli prísť vy k nám,
preto my o to radšej radi i s darčekom prídeme k Vám.
Vaše detičky z materskej školy.