Svetový deň prvej pomoci /8.september/

Zážitkovým učením a priamym pozorovaním práce záchranára deti z MŠ Komenského poznávali základy podania prvej pomoci, správania sa v role zraneného, ale aj aj toho, ktorý prvú pomoc podáva, ako…

Snehové výtvory

Už sú biele briežky, chytali nás smiešky. Kopa snehu deti láka, postavili snehuliaka. Každý si už zuby brúsi, teraz predsa sneh byť musí.  Deti z čerešničkovej  a jabĺčkovej triedy v dopoludňajších hodinách prejavili radosť z bielučkej zimy a tvorili rôzne snehovýtvory.