Svetový deň prvej pomoci /8.september/

Zážitkovým učením a priamym pozorovaním práce záchranára deti z MŠ Komenského poznávali základy podania prvej pomoci, správania sa v role zraneného, ale aj aj toho, ktorý prvú pomoc podáva, ako…

Projekt „Živá a neživá príroda“

Prostredníctvom rôznych aktivít a priamym pozorovaním deti  v čerešničkovej triede sa oboznamovali so živou a neživou prírodou. Tvorili sopku a pokusom pozorovali ako sopka chrlí a vyteká z nej žeravá láva. Na vychádzke k rieke Poprad  pozorovali aj vodnú elektráreň a prírodu okolo nej.