Svetový deň prvej pomoci /8.september/

Zážitkovým učením a priamym pozorovaním práce záchranára deti z MŠ Komenského poznávali základy podania prvej pomoci, správania sa v role zraneného, ale aj aj toho, ktorý prvú pomoc podáva, ako…

Detské Ľubovnianské hry

Predškoláci   MŠ Vsetínska a elokovaných tried Komenského posledný týždeň pred prázdninami sa zúčastnili „Detských ľubovnianskych hier“   pod názvom „ Zober loptu a nie drogy“ a svojou šikovnosťou  získali 10 miest v týchto disciplínach:

1. a 2. miesto –  podávanie štafety v behu,
  2. a 3. miesto –  hod loptičkou – kategória chlapci,