Spoločné chvíle nad knihou

V hruštičkovej triede je plno kníh, pozrieme si niekoľko z nich. Popremýšľame chvíľočku, zahráme a nakreslíme si rozprávočku.

Malí recitátori

Na Vsetínskej detičky prednášajú básničky. Jazýčky ich poslúchajú, keď básničky recitujú. Dňa : 28. 03. 2019 sa uskutočnil II. ročník v prednese poézie a prózy: Vsetínskej veršíky.

Rozprávkové popoludnie u banánikov

Kde bolo tam bolo… Za siedmimi horami… Deti z bananikovej triedy sa vybrali do rozprávkového sveta a s  radosťou počúvali rozprávky, ktoré im prišla prečítať babička.

Kniha naša kamarátka

Návšteva kníhkupectva a knižnice nebola pre deti novinkou. So záujmom počúvali príbeh o knihách a reagovali na otázky. Deti z triedy Maliniek a Hrozienok sa zahrali na malých ilustrátorov a…

Detské Ľubovnianské hry

Predškoláci   MŠ Vsetínska a elokovaných tried Komenského posledný týždeň pred prázdninami sa zúčastnili „Detských ľubovnianskych hier“   pod názvom „ Zober loptu a nie drogy“ a svojou šikovnosťou  získali 10 miest v týchto disciplínach:

1. a 2. miesto –  podávanie štafety v behu,
  2. a 3. miesto –  hod loptičkou – kategória chlapci,