Rozlúčka Hruštičiek so škôlkou

Hruštičky vedia, že raz v jeseni, sa všetko premení. A budú stáť v školskej predsieni už ako žiačka, žiak. A preto sa lúčili s našou MŠ.

Rozlúčka predškolákov

Slovami detí : Lúčime sa hračky známe, už odtiaľto odchádzame, lebo veľká škola čaká, na každého predškoláka!

Naša práca na doma 2

Aj tento týždeň sme pre našich zvedavých ovocníčkov vytvorili veľa užitočných pomôcok k výučbe a veľmi sa tešíme na čas, keď ich spoločne využijeme!

Naša práca na doma

Takto vyzerajú prvé výsledky našej práce na doma. Tvoríme pomôcky, vytvárame metodické listy, študujeme odbornú literatúru … Vaše pani učiteľky, ktoré na Vás stále myslia …

Detské Ľubovnianské hry

Predškoláci   MŠ Vsetínska a elokovaných tried Komenského posledný týždeň pred prázdninami sa zúčastnili „Detských ľubovnianskych hier“   pod názvom „ Zober loptu a nie drogy“ a svojou šikovnosťou  získali 10 miest v týchto disciplínach:

1. a 2. miesto –  podávanie štafety v behu,
  2. a 3. miesto –  hod loptičkou – kategória chlapci,