Rozlúčka Hruštičiek so škôlkou

Hruštičky vedia, že raz v jeseni, sa všetko premení. A budú stáť v školskej predsieni už ako žiačka, žiak. A preto sa lúčili s našou MŠ.

Rozlúčka predškolákov

Slovami detí : Lúčime sa hračky známe, už odtiaľto odchádzame, lebo veľká škola čaká, na každého predškoláka!

Naša práca na doma 2

Aj tento týždeň sme pre našich zvedavých ovocníčkov vytvorili veľa užitočných pomôcok k výučbe a veľmi sa tešíme na čas, keď ich spoločne využijeme!

Naša práca na doma

Takto vyzerajú prvé výsledky našej práce na doma. Tvoríme pomôcky, vytvárame metodické listy, študujeme odbornú literatúru … Vaše pani učiteľky, ktoré na Vás stále myslia …

Deň detí

Počkali sme si na slniečko a veru sa vyplatilo! Už ráno sme si na MDD zatancovali na školskom dvore a náš malý výlet do prírody sa veru vydaril. Už len rozdať si darčeky a tešiť sa z krásne prežitého dňa.