Rozlúčka Hruštičiek so škôlkou

Hruštičky vedia, že raz v jeseni, sa všetko premení. A budú stáť v školskej predsieni už ako žiačka, žiak. A preto sa lúčili s našou MŠ.

Rozlúčka predškolákov

Slovami detí : Lúčime sa hračky známe, už odtiaľto odchádzame, lebo veľká škola čaká, na každého predškoláka!

Naša práca na doma 2

Aj tento týždeň sme pre našich zvedavých ovocníčkov vytvorili veľa užitočných pomôcok k výučbe a veľmi sa tešíme na čas, keď ich spoločne využijeme!

Naša práca na doma

Takto vyzerajú prvé výsledky našej práce na doma. Tvoríme pomôcky, vytvárame metodické listy, študujeme odbornú literatúru … Vaše pani učiteľky, ktoré na Vás stále myslia …

Jesenné čarovanie

Čo to padá od rána z obrovského gaštana?
To padajú zaránky malé hnedé gaštanky.
Mamka vraví sem ich nanos
a v tom brnk mi jeden na nos.

Takúto báseň si opakujeme keď sa hráme a tvoríme z gaštanov.
Deti z triedy Čučoriedok usilovne pracovali pod stromami s lístím, deti z Maliniek vytvárali gaštankové obrázky a deti z triedy Hrozienok spolu so svojimi rodičmi konštruovali postavičky a iné výtvory z gaštanov.