Svetový deň prvej pomoci /8.september/

Zážitkovým učením a priamym pozorovaním práce záchranára deti z MŠ Komenského poznávali základy podania prvej pomoci, správania sa v role zraneného, ale aj aj toho, ktorý prvú pomoc podáva, ako…

Jesenné čarovanie

Čo to padá od rána z obrovského gaštana?
To padajú zaránky malé hnedé gaštanky.
Mamka vraví sem ich nanos
a v tom brnk mi jeden na nos.

Takúto báseň si opakujeme keď sa hráme a tvoríme z gaštanov.
Deti z triedy Čučoriedok usilovne pracovali pod stromami s lístím, deti z Maliniek vytvárali gaštankové obrázky a deti z triedy Hrozienok spolu so svojimi rodičmi konštruovali postavičky a iné výtvory z gaštanov.